SSS

Biz Kimiz?

Biz, Makale Yönetim Sistemi geliştiricileri olarak ihtiyaçlarınızı bilen ve size bu konuda destekleyecek olan topluluğuz. Geliştirdiğimiz sis ile bir makalenin yazarın sisteme üye olup makaleyi sisteme yüklenmesiyle başlayıp, incelenmesi, hakem süreci, kontrol ve basım süreci, basımdan sonra makalelerin indexlere yüklenmesi süreçlerini tek bir yerde ve kolay yönetilebilir bir sistem olarak size sunuyoruz.

Güleryüzlü, kapsayıcı ve hızlı hizmet anlayışımızla talep ve isteklerinizi en kısa sürede karşılayacağımızı garanti ediyoruz.
Makale Yönetim Sistemi, bilimsel dergiler için hazırlanmış detaylı süreç yönetim sistemidir.

Sistemimize Daha Fazla Bilim sloganını seçtik. Neden mi? Makale Yönetim Sistemi hakemli dergilerde yer alabilecek tüm fonksiyonlar düşünülerek oluşturulmuştur. Sayfaları çevirdiğinizde ne demek istediğimizi istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız…

Hakemli Dergi Sistemimizle birlikte zamandan tasarruf edebilirsiniz. Sizler için her türlü ayrıntıyı düşündük. Geliştirilmiş önyüz ve paneliyle aradığınız her şey elinizin altında. Yönetici paneline yazarlar, hakemler, sekreterya, yayın kurulu, editör, yöneticiler, muhasebeciler, çevirmenler ulaşabilir. Herkes kendi yetkisi dahilinde olan alanlara ulaşıp kolayca işlemlerini yapabilmektedir.
Makale Yönetim Sistemi, bilimsel tabanlı çalışmalar yayınlayan yapan herkes/her kurum için uygundur.

Makale Yönetim Sistemi Neler Sunar?

Uluslararası Hakemli Dergi Sistemi ile birlikte hakemli dergilerde yeni bir çığır açıyoruz. Sistem tek tuşla indexlere makale yükleme, yazar ve hakemlere sms gönderme, kolay dizgi gibi birçok ekstra özelliği içerisinde barındıyor.

Makale Yönetim Sistemi bir makalenin yazarın sisteme üye olup makaleyi sisteme yüklenmesiyle başlayıp, incelenmesi, hakem süreci, kontrol ve basım süreci, basımdan sonra makalelerin indexlere yüklenmesi süreçlerini içerir.

Sistem size en az her gün kullandığınız e-postanız ya da sosyal ağlardaki hesaplarınız kadar kullanımı kolay bir arayüz sunar. Bulut tabanlı sistemimiz sayesinde yazar ve hakemlerin tüm bilgi ve taleplerine bulunduğunuz her yerden ve tüm cihazlarınızdan ulaşabilir talepleri yanıtlayabilir, bilgileri düzenleyip analiz edebilirsiniz.

Gelişen teknolojik imkânları kullanarak sistemi devamlı olarak güncel tutuyoruz. Ayrıca sizden gelen talepler doğrultusunda geliştirmeler yaparak sistemi en üst seviyeye çıkarıyoruz.
Sekreterya tarafından makaleler tek tuşla gündeme eklenip gerekli değerlendirmenin kolayca yapılması sağlanabilir. İnternet üzerinden ulaşılabilen bir yapı olmasından dolayı yayın kurulu üyeleri, toplantı yerinde bulunmasalar bile toplantıya katılabilirler.

Yayın Kurulu için gündem modülü ile yayın kurulu kararları çok daha hızlı alınıp çok daha hızlı sonuçlandırılmaktadır. Gündem sonrası alınan kararlar sekreterya/editör tarafından kolaylıkla işlenebilmektedir. Hangi makaleye hangi yayın kurulu üyesinin hangi kararı verdiği kaydedilmekte olup kolayca raporlanabilmektedir.
Sistemde yönetici tarafından ödeme ayarları yapılabilmektedir. Bu ayarlara bağlı olarak çeşitli ödeme işlemleri bulunmaktadır. Yazarlar makalesinin yayınlanması için ödeme yapıyorlarsa veya makaleleri için ödeme alıyorlarsa ödeme işlemi bu duruma göre değişkenlik gösterir.

Hakemlere dergi tarafından ödeme yapılıyorsa hakem ödeme listesi hazırlanmaktadır.

Çevirmenlere dergi tarafından ödeme yapılıyorsa çevirmen ödeme listesi hazırlanmaktadır.

Yayın Kuruluna dergi tarafından ödeme yapılıyorsa yayın kurulu ödeme listesi hazırlanmaktadır.
Makaleler kabul edildikten sonra sekreterya veya editör tarafından çeviri veya çeviri kontrolü için çevirmene gönderilebilmektedir. Makale yayın dilleri için farklı çevirmenler atanıp her makale gerekli çeviri için çevirmenlere gönderilebilmektedir.

Yönetici dergi için farklı dillere farklı sayılarda çevirmen atayabilmektedir.
Sistem geniş bir işlem yelpazesine sahiptir. Şu ana elle yapılan birçok işlemi tek tuşla yapma kapasitesine sahiptir.

Makale Yönetim Sistemi, Article Management System, Journal Management System
Sistemde yer alan özellikler sayesinden basılmış makaleleri kolay bir şekilde indexlere yüklenmesini sağlıyoruz. Tek bir tuş hareketiyle makalelerinizi dergiyi tarayan indexlere kolayca yükleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın

+90 505 992 3388

Bize Ulaşın